Lajme flash

24 Tetor, 2014 - “Çmendet” Advokat: Shqipëria shpëtoi paq, u dënua Serbia - 24 Tetor, 2014 - Presidenti i Federatës Serbe të Futbollit drejt dorëheqjes - 24 Tetor, 2014 - FSHF-ja: Ishte një pamundësi e lojtarëve tanë për të luajtur dhe jo refuzim - 24 Tetor, 2014 - Spartak Ngjela: Duka palë me Platininë, të largohet - 24 Tetor, 2014 - Gazeta zvicerane: Turpi i UEFA-s pas turpit të Beogradit! - 24 Tetor, 2014 - Jozefina Topalli: UEFA shpërbleu dhunën. Rama, sjellje pa dinjitet - 24 Tetor, 2014 - Bogdani në emër të PD-së: Kryeministri Rama loboi në Facebook për kombëtaren - 24 Tetor, 2014 - Vjosa Osmani: Ja 10 hapat si fitohet ndeshja sipas UEFA-s - 24 Tetor, 2014 - Tifozët shqiptarë kundër UEFA-s, protesta në orën 18:00 - 24 Tetor, 2014 - Edi Rama: UEFA nuk dha drejtësi, Serbinë e presim në “Loro Boricin” 20 mijë vendesh - 24 Tetor, 2014 - Platini, akuza për korrupsion me Botërorin e Katarit 2022 - 24 Tetor, 2014 - Reagojnë “Plista”: UEFA=Mafia (video) - 24 Tetor, 2014 - Aurela Gaçe: Zemërimi nuk gjen ngushëllim - 24 Tetor, 2014 - Vendimi, mijëra mesazhe kundër UEFA-s në Facebook - 24 Tetor, 2014 - Lulzim Basha: Gjithë shteti të mbështesë kombëtaren - 24 Tetor, 2014 - De Biazi: Një gjykim që nuk jep drejtësi! Kuqezinjtë: Padrejtësia na bën më të fortë - 24 Tetor, 2014 - Lila: Unë besoj, tani më shumë se kurrë - 24 Tetor, 2014 - Mediat europiane: UEFA legjitimoi dhunën dhe racizmin - 24 Tetor, 2014 - Lorik Cana: Kjo nuk është drejtësi - 24 Tetor, 2014 - Sali Berisha: Ekipi ynë, viktimë e politikës! Basha: Shteti të jetë përkrah kombëtares -

Shqipëria humbet 3-0 në tavolinë, Serbia del “pa u lagur”. Mediat europiane: UEFA legjitimoi dhunën dhe racizmin

 


Brazil 2014